Apie mus

Apie mus

Kas mes esame?

Syngenta – Šveicarijoje įsikūrusi tarptautinė agrochemijos ir sėklų kompanija, kuriai 90 pasaulio šalių dirba 26000 specialistų. Syngenta veikla – žemės ūkiui skirtų augalų apsaugos priemonių ir sėklų gamyba ir platinimas. Kompanija nuolat investuoja į naujų veikliųjų medžiagų kūrimą (kasdieną moksliniams tyrimams išleidžiama 2,5 milijono dolerių), tad kiekvienais metais žemdirbiams pasiūlo efektyvius bei griežtai aplinkosaugos reikalavimus atitinkančius produktus.

Ką mes veikiame?

Syngenta veiklą Lietuvoje pradėjusi daugiau nei prieš 15 metų, dabar dirba ir Latvijoje bei Estijoje. Pagrindinė Syngenta veiklos sritis – augalų apsaugos priemonių ir sėklų gamyba bei tiekimas žemės ūkiui. Syngenta daug investuodama į naujų veikliųjų medžiagų kūrimą ir žinias, kiekvienais metais žemdirbiams pasiūlo efetyvius produktus, atitinkančius griežtus aplinkosaugos reikalavimus. Svarbiausias kompanijos darbas Baltijos šalyse - žemdirbių konsultacijos laukuose, praktiniai ir teoriniai seminarai, mokymai ir lauko dienos.

Veikla ir strategija

Syngenta veikla – žemės ūkiui skirtų augalų apsaugos priemonių ir sėklų gamyba ir

Syngenta Pasaulyje

Bazelio mieste įsikūrusi Šveicarijos kompanija „Syngenta“ – pirmaujanti pasaulyje

Mūsų tikslai ir vertybės

SYNGENTA produktų priežiūra pagrįsta atsakingu ir etišku produktų valdymu per visą jų

Syngenta darbuotojai

SYNGENTA gali didžiuotis sakydama, kad tai, ką ji daro, yra labai svarbu. Kiekvienas

VERSLO SĖKMĖ – PARTNERYSTĖ IR BENDRADARBIAVIMAS

Šiuolaikinis ūkininkas yra verslininkas, ir tam, kad jis veiktų tikslingai ir efektyviai, jam reikia labai daug žinių. O žinios reikalauja daug laiko – tai darbas. Agronomija, ekonomika, vidaus, užsienio rinkos, įstatymų pasikeitimų stebėjimas, dalyvavimas socialinėje veikloje – daugybė sričių, kurias aprėpti vienam žmogui gana sudėtinga.