Syngenta darbuotojai

SYNGENTA– viena iš pirmaujančių pasaulyje įmonių, turinti 26 000 darbuotojų 90 šalių. Įmonė dalyvauja sprendžiant pačias opiausias mūsų planetos problemas - pavyzdžiui, kaip vis daugiau žemės gyventojų aprūpinti maistu. SYNGENTA gali didžiuotis sakydama, kad tai, ką ji daro, yra labai svarbu.

Kiekvienas iš mūsų darbuotojų atlieka svarbų vaidmenį įmonės veikloje. Įmonės įvaizdis, karjeros perspektyvos, tobulėjimo galimybės padeda surasti geriausius darbuotojus ir juos išsaugoti. Įmonė skiria didelį dėmesį komandiniam darbui, mokymuisi, tobulėjimui ir karjerai. Mūsų kultūra atspindi mūsų siekį įgyvendinti įmonės tikslą – panaudoti augalų potencialą.  

SYNGENTA mokymo ir tobulinimo programos padeda  darbuotojams pasiekti kuo didesnių laimėjimų.  Yra specialiai parengtos tobulinimo programos, kurios suteikia ne tik naujausių profesinių žinių, bet ir suteikia galimybę darbuotojams užmegzti ryšius su kolegomis iš kitų šalių bei pasidalinti patirtimi.

Geras vadovavimo būdas įkvepia darbuotojus ir yra svarbus sėkmingai dirbančioms komandoms formuoti. Savo darbuotojams organizuojame  tarptautines programas, kuriose  vadovai mokomi, kaip motyvuoti darbuotojus.

Įmonė turi daugiau kaip 28 000 darbuotojų, kurie dirba 90 šalių. Tokia skirtingų kultūrų atstovų įvairovė – neįkainojama vertybė įmonei, kuri siekia novatoriškų sprendimų. Mes nuolat ieškome būdų, kaip kūrybiškai suderinti šiuos skirtumus ir pasinaudoti jų galimybėmis.