Zetrola veiksmingas įvairiomis sąlygomis

Piktžolės - tai ne tik laukiniai augalai, tai ir kultūriniai augalai, kurie buvo pasėti ir vėliau, subrendę, sėklas išbarstė ten, kur neturėtų augti. Tokie nepageidaujami augalai vadinami pabiromis. Nekontroliuojamos pabiros stelbia kitų augalų pasėlius, mažina derlių, apsunkina jo nuėmimą, didina sėklų valymo ir džiovinimo išlaidas.

Trinity veislės rapsai jau 4 tikrųjų lapelių ​  Javų pabiros rapsų pasėlyje

Iš visų grūdinių augalų apie 95 proc. sudaro varpiniai javai , todėl jų pabiros įvairių augalų pasėliuose aptinkamos. dažniausiai. Netgi taikant gilų arimą, ne visuomet pavyksta išvengti pabirų sudygimo. Ūkiuose, kur taikoma neariminė žemės dirbimo sistema, ypač tiesioginė sėja, pabirų kontrolė neišvengiama. Pasėliai pradedami purkšti, kai javų pabiros yra 2-5 lapelių tarpsnio, ir purškiami iki stiebo augimo pradžios. 

ZETROLA naikina vienametes vienaskiltes piktžoles (dirvinius pašiaušėlius, smilgas, avižas, dirvines smilguoles, dirses, pirštuotes, rietmenes, gausiažiedes svidres, paprastąsias migles, šerytes, javų pabiras, kukurūzus ir kt.) bei daugiametės vienaskiltės piktžolės (paprastuosius varpučius, baltąsias smilgas). Vienmetes migles ZETROLA naikina joms esant 1 – 3 lapelių tarpsnyje naudojant 1,0 – 1,5 l/ha. 

Herbicido išskirtinumas Veikimo mechanizmas

- registuotas daugelyje kultūrinių augalų;
- platus naikinamų vienskilčių piktžolių spektras;
- efektyvus ir greitas veikimas visomis sąlygomis;
- saugus kultūriniams augalams.

- į piktžoles patenka per lapus ir pernešamas į šaknis bei šakniastiebius;
- naudojamas vienaskiltėms piktžolėms esant daigų;
- bamblėjimo tarpsniuose.

Naudojimo apribojimai!

Augalų apsaugos produkto nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei 25o C arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s. Augalų apsaugos produkto naudotojai privalo žemės sklypą apdoroti tokiu būdu, kad būtų išvengta tirpalo dulksnos patekimo į gretimus žemės sklypus ir į gyvenamųjų bei negyvenamųjų pastatų teritorijas.