You are here

Dalyvaukite gražiausio ELATUS® Era lauko konkurse. Siekite gražiausio ELATUS® Era lauko titulo

Naujienos
06.03.2020

Baltai nuklotas stalas javų lauke, gurmaniški patiekalai, gyva muzika ir būrys geriausių draugų. Ši vasaros idilė gali tapti realybe – tereikia gegužės mėnesį dalyvauti gražiausio ELATUS® Era lauko konkurse.

ELATUS® Era konkursas

Sąlygos labai paprastos, todėl jau dabar galite planuoti sezono darbus ir ruoštis. Iš pradžių jums reikės įsigyti ilgo veikimo fungicidą ELATUS® Era, kuris apsaugo nuo ligų ir brandina derlių iki pat pjūties, ir nupurkšti juo javų laukus. 

Tada nufotografuokite bręstantį derlių, gražiausiam laukui sugalvokite pavadinimą ir trumpai aprašykite, kodėl pavadinote būtent taip. 

Kai paskelbsime konkurso pradžią, nuotrauką su aprašymu kviesime įkelti į www.agriclub.lt

ELATUS® Era konkursas

Į gražiausio ELATUS® Era lauko konkurso finalą pateks 4 ūkiai. Visi finalininkai bus apdovanoti specialiais prizais, o nugalėtojas laimės ypatingą vakarienę po atviru dangumi savo lauke trisdešimčiai draugų ir artimiausių bičiulių. Gurmaniškų patiekalų degustacija su šefu, someljė pasakojimai ir gyva muzika – vieno laimingojo lauks nepamirštamas vakaras.  

Visi „Agriclub“ nariai, dalyvaujantys žaidime, gaus papildomų lojalumo taškų. Žaidime gali dalyvauti ir ūkininkai, nepriklausantys „Agriclub“ programai. 

Naujienas apie gražiausio ELATUS® Era lauko konkursą sekite www.agriclub.lt ir „Syngenta“ „Facebook“ paskyroje.